جلسه شورای معاونین با محوریت بررسی تفاهم نامه برنامه های اجرایی سال ۹۸ برگزار شد.

جلسه کارگروه مدیرکل ثبت احوال استان با معین های مناطق ۵گانه
تیر ۱۱, ۱۳۹۸
۲۰ درصد کرمانی های برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام نکرده اند
تیر ۱۵, ۱۳۹۸

جلسه شورای معاونین با محوریت بررسی تفاهم نامه برنامه های اجرایی سال ۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان ۱۱تیرماه جلسه شورای معاونین با محوریت بررسی تفاهم نامه برنامه های اجرایی سال ۹۸ برگزار شد.

ابتدا نیره بهرامی دبیر تفاهم نامه برنامه های اجرایی سال ۹۸، به تشریح مفاد تفاهم نامه پرداخت.

سپس محمد قاسمی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی گفت:  از ارکان اصلی کارایی در ادارات ثبت احوال، منابع، فرآیندها، ساختارها،  می باشد و اساس پیشرفت در ادارات بهره وری وضمانت اجرای بهره وری، نظارت دقیق برآن می باشد.

و در ادامه سیدمجید افضلی بازرس ماده ۹۱ و ۹۲ ق.م.خ.ک اداره کل،  طرحی را به عنوان بررسی ارزیابی، نظارت و بهره وری ارائه نمود که در این طرح بر حقوق شهروندی و سیاست های کلی ابلاغ شده از سوی مدیر کل ثبت احوال در سال ۹۸ ابلاغ تاکید کرد و گفت: در این طرح برنامه هایی برای کیفیت نظارت نه کمیت نظارت مطرح گردیده است .

دکتر زین الصالحین پیشاپیش دهه کرامت را به همکاران تبریک و اعلام نمودند که انتظار بنده از معاونین این می باشد که در دستور کار خود یک برنامه ریزی صحیح در جهت شکل گیری و آسان سازی خدمات و حذف کاغذ در جهت رفاه مردم باشد،  قرار دهند.

ایشان بیان نمود: در همه حوزه ها باید اول برنامه ریزی، بعد طرح ریزی در حوزه کاری، بعد از آن سازمان دهی ازطرف سیستم مدیریتی و درنهایت نظارت  و کنترل انجام شود و در بازرسی ها خلآها باید برطرف گردد.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با تاکید بر پیگیری ثبت نام افراد فاقد کارت هوشمند ملی، خواستار تلاش همکاران برای اتمام این طرح تاپایان مهر ماه شد.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.